Ручне паркування відходить у минуле

Кoмпaнії Bosch і Daimler прoдeмoнструвaли бeзпілoтнe пaркувaння aвтoмoбіля у рeaльниx умoвax

Світoвa прeм'єрa відбулaсь у пaркінгу музeю Mercedes-Benz

  • Aвтoмaтизoвaнa службa пaркувaння нa бaзі смaртфoнів зaпущeнa в якoсті пілoтнoгo прoeкту в гaрaжі музeю Mercedes-Benz
  • Кoмпaнія Bosch ствoрилa інфрaструктуру прoeкту, a кoмпaнія Daimler рoзрoбилa aвтoмoбільні тexнoлoгії
  • Бeзпілoтнe пaркувaння зaoщaджує час і знижує рівень стресу

Штутгарт, Німеччина. Ручне паркування відходить у минуле. У паркінгу музею Mercedes-Benz у Штутгарті компанії Bosch і Daimler реалізували на практиці автоматизоване паркування автомобілів. Тепер за допомогою смартфона водій може автоматично припаркувати автомобіль у потрібному місці, не відстежуючи при цьому кожен його рух. Автоматизований паркінг  ?  це важлива віха на шляху до безпілотного керування. Пілотний проект у паркінгу музею Mercedes-Benz є першим у світі інфраструктурним рішенням для повністю автоматизованої служби паркування автомобілів у реальних умовах з водіями або без. З початку 2018 року відвідувачі зможуть випробувати цей зручний для них сервіс у паркінгу музею та заощадити час, необхідний для паркування.

«Епоха безпілотного керування настане швидше, ніж можна уявити. Автоматизоване паркування в музеї демонструє вражаючий рівень розвитку технологій»,  ?  говорить Майкл Хафнер, керівник відділу безпілотного керування  та активної безпеки Mercedes-Benz. «Інфраструктура інтелектуальної системи паркування та її зв'язок із транспортними засобами дали нам змогу побудувати автоматизований паркінг набагато раніше, ніж очікувалося»,  ?  ділиться Герхард Штайгер, президент підрозділу Chassis Systems Control компанії Bosch.

Як за помахом чарівної палички: автоматичне переміщення до паркувального місця і назад

Тепер за допомогою смартфона і спеціального мобільного додатку будь-хто охочий може замовити автомобіль. Поїздка починається, коли безпілотний автомобіль під'їжджає до місця виклику. Повернути автомобіль так само просто: клієнт виходить із транспортного засобу в спеціальному відсіку паркінгу і повертає авто за допомогою мобільного додатку. Як тільки інтелектуальна система паркування ідентифікує автомобіль, він самостійно вирушає у призначене місце.

 

Створення автоматизованого паркінгу стало можливим завдяки взаємодії інфраструктури інтелектуальної системи паркування компанії Bosch і автомобільних технологій компанії Mercedes-Benz. Встановлені у паркінгу датчики контролюють коридор паркування й прилеглу зону, скеровуючи автомобіль. Технології автомобіля дозволяють безпечно реалізувати команди паркувальної системи і за потреби вчасно зупиняють транспортний засіб. Датчики для інфраструктури паркінгу і комунікаційні технології розробила компанія Bosch. У свою чергу, компанія Daimler надає користувачам приватний паркінг музею і пілотні автомобілі. Спільно з Bosch компанія налагодить взаємодію між інфраструктурою та транспортним засобом і внесе необхідні зміни в сенсорні технології та програмне забезпечення автомобілів.

Перший у світі дозвіл на роботу автоматизованого паркінгу

Після прем'єри відбудеться інтенсивний етап тестування і запуску. Від самого початку проект контролювався місцевою владою (регіональною адміністрацією Штутгарта і міністерством транспорту землі Баден-Вюртембергу), а також експертами з TÜV Rheinland з метою оцінки безпеки автомобільної і паркувальної технологій. Органи регулювання повинні надати остаточний дозвіл на відкриття першого в світі автоматизованого паркінгу в гаражі музею Mercedes-Benz на початку 2018 року. Таким чином, компанії Bosch і Mercedes-Benz на практиці зможуть перевірити, як користувачі справлятимуться з автоматизованим паркуванням автомобілів. Наявні паркінги також можуть бути модернізовані з використанням нових технологій. Для їхніх операторів безпілотне паркування означатиме більш ефективне використання паркувальних місць: з'явиться можливість розмістити на 20% більше автомобілів на тій самій площі.

 

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У компанії працює близько 390 000 співробітників по всьому світу (дані на 31 грудня 2016 р.). У 2016 році оборот компанії становив 73,1 млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться за чотирма бізнес-напрямами: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і понад 440 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно у 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування компанія Bosch представлена майже у 150 країнах. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайняті 59 000 працівників майже у 120 містах по всьому світу. Компанія Bosch поліпшує якість життя завдяки розробці інноваційних технологій із широким спектром можливостей і рішень, розроблених для життя.

Компанія була заснована в Штутгарті у 1886 р. Робертом Бошем (1861-1942) як «Майстерня точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. Дев'яносто два відсотки акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належать благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій, що голосують, володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.