Закон України про земельні аукціони – які зміни він передбачає

Початок електронних земельних торгів став новим етапом у розвитку економіки країни. Їх запровадження буде сприяти розширенню аграрного сектору та появи здорової конкуренції на ринку. Запровадження нового закону України про земельні торги відкриває перед кожним громадянином багато можливостей та забезпечує рівні права всіх учасників аукціонів. Таким чином забезпечується прозорість і чесність системи Прозорро.Продажі, а також її акредитованого майданчику Української Універсальної Біржі.

Закон України про земельні аукціони – які зміни він передбачає

Останні роки в нашій країні діяв мораторій на продаж земельних ділянок, що сприяло появі тіньового ринку та занепаду багатьох землеволодінь. Наразі ситуація змінилася на краще, адже урядом дозволив продавати земельні угіддя, паї, комунальні та державні ділянки, але поки що тільки в руки громадянам України. Також новий закон передбачає можливість орендування земель громадянами України та іноземцями на вигідних умовах. Головні зміни, які відбулися у зв’язку з прийняттям нових положень до закону про земельні аукціони, полягають у тому, що тепер ця процедура буде прозорою та чесною. Вона проходитиме у відкритій формі, що виключає застосування корупційних схем. Дізнатися більше про можливості земельних онлайн торгів можна за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zakon-ukraini-pro-zemelni-auktsioni-yaki-zmini-vin-peredbachae/.

Електронні земельні торги на майданчику УУБ: як проходять

Українська Універсальна Біржа є частиною системи Прозорро.Продажі, де представлені всі актуальні пропозиції щодо продажу, купівлі або оренди земельних угідь в Україні. Тут ви можете знайти багато цікавих і вигідних пропозицій та отримати консультацію спеціалістів стосовно будь-якого питання. Відкриті земельні торги на сьогоднішній день проходять за спрощеною процедурою, щоб залучити якомога більше людей і створити конкурентоспроможний ринок землі зі справедливими цінами.

Взяти участь у торгах по купівлі-продажу с/г ділянок мають право тільки громадяни України, а орендувати можуть також іноземці. Щоб отримати доступ до всіх цікавих лотів, необхідно пройти коротку реєстрацію в системі. Після її проходження кожен учасник може знайти для себе вигідні пропозиції за такими показниками як: місце розташування, стартова ціна, площа та інші. Варто зазначити, що до 2024 року діє обмеження на купівлю земельних ділянок, яке не має перевищувати 100 га в одні руки. Воно необхідне для контролю і дотримання прозорості аукціонів.

Сучасна система торгів відкритого формату дає всім учасникам рівні права на перемогу та виключає упереджене ставлення, адже всі пропозиції до лотів подаються конфіденційно. Кожен учасник зареєстрований учасник має право подавати свої пропозиції до всіх аукціонів. Навіть новачок має великі шанси на перемогу. Важливо дотримуватися всіх правил системи та умов організатора аукціону, щоб з легкістю його виграти.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.